(25) 757 05 54 biuro@majsterpol.pl

MAJSTER-POL z nowym logo

Jesień wita nas zmianami. MAJSTER-POL ma nowe logo, dzięki któremu mamy nadzieję być jeszcze bardziej rozpoznawalni. Nadal jednak pozostajemy otwarci na Klientów i zapewniamy najwyższą jakość usług.

 

Dobra firma nigdy nie stoi w miejscu. Nieustannie się rozwija i podąża za trendami. Po okresie doskonalenia linii produkcyjnych naszych materiałów oraz nieustannej pracy nad ich jakością, przyszedł czas na odświeżenie logo. Dla nas to symbol zmian i dowód na to, że podążamy ku nowoczesności.

Zadbaliśmy o każdy szczegół, bo wiemy, że to właśnie z nich można stworzyć coś wyjątkowego.

Taką zasadą kierujemy się od 1998 r. kiedy to rozpoczęliśmy działalność. Przez 15 lat obecności na rynku jako producenci chemii budowlanej przekonaliśmy Klientów, że nasze produkty to dobry wybór Udoskonalamy je i podnosimy jakość naszej obsługi, aby nasza firma nieustannie kojarzyła się z fachowością i rzetelnością.

Nowe logo to dla nas duża zmiana. Jesteśmy jednak przekonani, że to dobry krok. Nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy firmą rodzinną, opieramy się na solidnych fundamentach. Wierzymy, że podążamy w odpowiednim kierunku. Kierujemy się wartościami, jakie przyświecają nam w prywatnym życiu.

Jesteśmy lojalni, mocno zaangażowani w swoją pracę i wytrwale dążymy do celu. Dbamy nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale i o naszych pracowników bez których niczego byśmy nie osiągnęli. Zatrudniamy obecnie ponad 100 osób, z których większość jest za nami od wielu lat.

Niezmienne jest również nasze zaangażowanie w środowisko lokalne. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy na różnych płaszczyznach życia. Angażujemy się w inicjatywy kulturalne, społeczne oraz oświatowe na trenie naszego powiatu i nie tylko. Staramy się również aby nasza produkcja spełniała wysokie standardy ekologiczne.

Naszym Klientom zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie. Każdego z nich traktujemy indywidualnie, dzięki czemu z łatwością udaje nam się sprostać ich potrzebom. Nie mamy sztywnych procedur handlowych, bo ufamy naszym pracownikom i wierzymy, że każdego dnia dbają o pozytywny wizerunek firmy.

Nowe logo MAJSTER-POL to krok ku nowoczesności, ale wykonany w sposób pewny i śmiały. Tak też działamy: jesteśmy przekonani o dobrej jakości naszych produktów i z dumą dostarczamy je do hurtowni i na inwestycje. I choć jesteśmy znani w branży budowlanej, nie spoczywamy na laurach. Nadal się rozwijamy, by wspólnie z naszymi Klientami, dostawcami i pracownikami tworzyć lepszą rzeczywistość.

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych i radosnych Świąt WielkanocnychAktualnościAdres: MIENIA 291, 05-319 Cegłów Tel. / Kom. (25) 757 05 54, +48...

read more
Informacja

Informacja

Informacja Od dnia 6 marca 2020 r. zmienia się wymiar panelu dekoracyjnego Rustika. Nowy wymiar to około 2390 mm oraz...

read more

MIENIA 291, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

majsterpol@majsterpol.eu

 

CONTACT US!

  ADDRESS::

  MOBIL:

  EMAIL:

   

   

   

  POLAND, MIENIA 291, 05-319 Cegłów

  +48 502 333 116

  majsterpol@majsterpol.eu

   

  CONTACT US!

   contact

   Sales department
   mobile +48 502 333 116
   majsterpol@majsterpol.eu

   MP MAJSTER-POL
   POLAND Mienia 291,
   05-319 Cegłów

   follow us