(25) 757 05 54 biuro@majsterpol.pl

Nowy Mural na Uniwersytecie Rzeszowskim

MAJSTER-POL bardzo chętnie bierze udział we wszelkich inicjatywach społecznych, bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział również w tym projekcie i dołożyć swoją cegiełkę przy tworzeniu tego pięknego dzieła, które od niedawna zdobi zewnętrzną ścianę budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Ten niezwykły mural zajmuje 480m kw. Został on namalowany przez absolwenta Wydziału Sztuki UR, Tomasza Barana i jest prawdopodobnie największym muralem w Rzeszowie, a nawet w regionie. Został odsłonięty na początku roku akademickiego i od tego czasu zdobi budynek A1 przy alei Rejtana. Ten niesamowity malunek przekazuje uniwersytecką idee. Zawiera elementy kojarzące się z nauką takie jak: książki, będące kluczem do wiedzy. Jest to element kluczowy gdyż warto wspomnieć, że nawiązano w nim do książek nie przypadkowych, lecz takich, które poruszają wszystkie obszary od Platona do Hawkinga i jego „Krótkiej historii czasu”.
 
Jest nam miło poinformować, że do jego przygotowania użyto naszych produktów m.in. silikonowej farby, która służy do wykonywania dekoracyjnej, renowacyjnej i konserwacyjnej powłoki malarskiej na zewnętrznych powierzchniach budynków. Jesteśmy pewni, że piękny mural będzie bardzo długo cieszyć oko każdego mieszkańca Rzeszowa, a także wszystkich odwiedzających to miasto.

Aktualności

Informacja

Informacja

Informacja Od dnia 6 marca 2020 r. zmienia się wymiar panelu dekoracyjnego Rustika. Nowy wymiar to około 2390 mm oraz...

read more

POLAND, MIENIA, ul. Jedlina 29, 05-319 Cegłów

+48 502 333 116

majsterpol@majsterpol.eu

 

CONTACT US!

  ADDRESS::

  MOBIL:

  EMAIL:

   

   

   

  POLAND, MIENIA, ul. Jedlina 29, 05-319 Cegłów

  +48 502 333 116

  majsterpol@majsterpol.eu

   

  CONTACT US!

   contact

   Sales department
   mobile +48 502 333 116
   majsterpol@majsterpol.eu

   MP MAJSTER-POL
   POLAND Mienia, ul. Jedlina 29,
   05-319 Cegłów

   follow us